Proč na statku?

Naše společnost vznikla v roce 2011. V té době jsme měli za sebou již 20leté zkušenosti v oboru podlahových krytin a dveří v prosperující společnosti.
Chtěli jsme dál dělat to co umíme, ale jinak….v přírodě, v klidu, nabídnout komplexnější služby v interiérovém designu s nezbytným servisem.
Když jsme před několika mnoha lety tento statek kupovali, všichni kolem kroutili hlavou. Nemovitost ve velmi zdevastovaném stavu, navíc dál od Olomouce. Nikdo nevěřil..

Nějak uvnitř jsme cítili genius loci tohoto místa, který se doslova zjevoval s každou hodinou práce a dávkou energie a invence, kterou jsme do tohoto „díla“ den po dni vkládali.

Dnes jsme šťastni, že jsme uposlechli naše „vnuknutí“, můžeme tvořit a pracovat v místě, které má duši a tuto duši přenášet do vašich domovů.
V našem tvoření jsme ovlivněni i starým čínským učením Feng Shui, které vylaďuje tok energie v prostoru a podporuje intuici každého tvora, který v něm žije.

A náš patron keltský Bůh Belinus?

Jak tomu bylo dříve

Náš tým

Generální

DSC_0190 - Joja 2 BWkopie (2)

Realizační

P1010637 - kopie Ondra Radek BW

Řídící

DSC_0196 -BW kopie

Přípravný

kluci prodejna BW

Realizační

Security

Barny +Albi BW

Legenda o Belinovi

Nechali jsme se inspirovat keltským bohem Belinusem, který je znám také pod jmény Belenos, Belus, Belinos či Belin. Je bohem obrody, léčení, učení, horkých pramenů, ohně, úspěchu, blahobytu, očisty, úrody, vegetace, jara, plodnosti a dobytka a přílivem nové energie. Od pradávna chrání umělce.

Je také spojován s léčitelstvím, světlem, ohněm a velice významným keltským svátkem Beltine. Beltine v překladu znamená zářící oheň či Belenův oheň. Zapalovaly se velké ohně a oheň symbolicky očistil lidi i zvířata od neduhů a nečistých myšlenek, které se nashromáždily v temném zimním období. Ohně na návrších měly také ochranný smysl. Ohně v domácích krbech se uhasily a zapálily nové.

Obrodou a přílivem nové energie je také charakteristické čínské učení Feng Shui, zabývající se vylepšením kvality života pomocí proudění životní energie čchi, která za určitých okolností je všude kolem nás. Jestli máte chuť dozvědět se o Feng Shui něco více, potom klikněte zde…

A jako důkaz, že Belinus skutečně existuje, jsme pořídili unikátní záběr tohoto Boha, který je viděn velmi vzácně… Belinuse jsme zachytili v okamžiku pohody a odpočinku, kdy relaxuje a „lenoší” po vykonané práci, ležíc spokojeně a v harmonii na kmenu starého stromu.

Napište nám vaše přání

Vyslovte přání a možná se vám splní! Půjdeme do toho s vámi se vším, co jsme se doposud naučili. Odešlete vaši poptávku a my vás pravděpodobně pozveme k nám na statek. Uvidíme se?