Lepený vinyl

Vinylové dílce mají vysokou odolnost proti opotřebení, proti působení kolečkových židlí, jsou vhodné do vlhkých prostor a pro podlahové vytápění. Můžete je také použít do všech prostor v domácnosti. Výborně se hodí i do komerčních prostor prodejních center, do vstupních hal, chodeb, kanceláří, do hotelů a restaurací.

A v případě, že Vaše fantazie potřebuje silnou dávku kreativity, můžete zkombinovat různé druhy dekorů a vytvořit si tak zajímavé originální obrazce.

Rádi Vás uvítáme v našem centru v Nákle, okr. Olomouc a vysvětlíme výhody a nevýhody těchto podlah, připravíme cenovou kalkulaci a nabídneme naše další, nejen podlahářské, služby.

Katalogy ke stažení

Zámkový vinyl

Vinylové dílce mají vysokou odolnost proti opotřebení, jsou vhodné do vlhkých prostor a pro podlahové vytápění, ať už pro bytové nebo komerční účely. Stejně jako u lepených dílců, lze u nich kombinovat dekory a vytvářet tak rozmanité tvary. Je možné je použít pro bytové i komerční účely.

Vzhledem k velmi jednoduché montáži těchto vinylových dílců, si je můžete (při troše zručnosti 🙂 a při dodržení doporučení výrobce poskládat i sami. Budete-li mít zájem, krytinu Vám položíme včetně přípravy podkladu.

V našem centru v Nákle u Olomouce Vám tyto dílce rádi předvedeme a dáme potřebné informace. vlhkých prostor a pro podlahové vytápění. Velmi dobře u nich lze kombinovat dekory a vytvářet tak zajímavé obrazce.

Katalogy ke stažení

Vinyl na HDF

Vinylové podlahy na HDF vrstvě jsou velmi pohodlné. Konstrukce se skládá z vinylové vrchní vrstvy, která je aplikovaná na nosnou HDF desku. Podlaha má tedy dodatečnou instalační výšku, která skryje drobné nerovnosti podkladu a poskytne dokonalý zážitek z chůze. Nosná deska HDF je opatřena integrovanou korkovou podložkou pohlcující zvuk a mnohonásobně redukuje kročejový hluk. Je jednoduše pohodlná.

Také vinylové podlahy na HDF vrstvě Vám rádi položíme večtně soklování a montáže přechodových lišt. Umíme i připravit a vyrovnat podklad.

Katalogy ke stažení

Měkčený vinyl v metráži

Nové technologie umožnily výrobu vinylových a PVC podlah v dokonalých designech, které jsou jen těžko rozeznatelné od skutečného dřeva nebo dlažby. Měkčené vinylové a PVC podlahy v metráži Vám budou velice příjemné na došlap, teplejší a tišší než např. tvrdé laminátové podlahy. Navíc, všechny tyto podlahy jsou vodě odolné. Jejich velkou výhodou je, že si je můžete i sami položit. Díky nové PUR úpravě povrchu se výborně udržují a jsou odolnější.

Navštívíte-li naši firmu v obci Náklo, okr. Olomouc, rádi Vám poradíme , která podlahová krytina je pro Vaše potřeby nejvhodnější a vypracujeme cenovou nabídku.

Všechny nabízené podlahové krytiny odborně položíme a staré podklady opravíme.

Katalogy ke stažení

Rigidní podlahy

Rigidní vinylové dílce, neboli dílce s tuhým jádrem, jsou tvarově stabilní s vysokou odolností proti opotřebení. Výborně se hodí i do prostor se zvýšenou vlhkostí nebo na podlahové vytápění. Údržba je velmi jednoduchá díky kvalitní nášlapné vrstvě s PUR+ povrchovou úpravou. Některé dílce již mají integrovanou podložku, která je výborná pro zvýšení akustického komfortu.

Katalogy ke stažení

Napište nám vaše přání

Vyslovte přání a možná se vám splní! Půjdeme do toho s vámi se vším, co jsme se doposud naučili. Odešlete vaši poptávku a my vás pravděpodobně pozveme k nám na statek. Uvidíme se?