Erkado

Výrobce ERKADO je na trhu více jak 35 let a nabízí širokou škálu hlavně interiérových dveří. V nabídce je celá řada variant od obyčejných folií až po prémiové povrchové úpravy s vysokou odolností. Dveře ERKADO patří mezi naše neprodávanější a nabízí výborný poměr cena / výkon.

Katalogy ke stažení

Sapeli

Český výrobce SAPELI má dlouholetou tradici. Dveře se vyrábí vždy na základě objednávky, kdy je možno u každého křídla či zárubně řešit změny v nastavení jednotlivých parametrů a to včetně atypických rozměrů. V nabídce je celá řada variant klasických dveří , skleněných dveří, skleněných stěn atd.

Katalogy ke stažení

Porta doors

Společnost PORTA KMI Poland patří mezi největší polské výrobce dveří. Má pět výrobních závodů a jejich dveře si jen v Polsku měsíčně vybere více jak 20.000 domů či bytů. Nabízí široký výběr variant dveří a systémů.

Katalogy ke stažení

Invado

V nabídce výrobce INVADO je také celá řada variant dveří. V jednolivých kolekcích najdete široukou škálu možností, designu a povrchových úprav.

Katalogy ke stažení

Napište nám vaše přání

Vyslovte přání a možná se vám splní! Půjdeme do toho s vámi se vším, co jsme se doposud naučili. Odešlete vaši poptávku a my vás pravděpodobně pozveme k nám na statek. Uvidíme se?