Koberce v metráži

Koberce v metráži patří již velmi dlouhou dobu k oblíbeným podlahovým krytinám. Jsou měkké na došlap a mají výborné tlumící akustické vlastnosti. Pro ještě lepší a měkčí došlap je můžeme podložit speciální podložkou.

Koberce v metráži mohou být pro bytové i komerční účely. Dají se k nim připřadit i čistící zóny.

Katalogy ke stažení

Kobercové čtverce

Kobercové čtverce se velmi často využívají v komerčním sektoru. Mají velkou výhodu v trvanlivosti a flexibilitě. V případě poškození, se dá čtverec vyměnit. Nově vznikající otevřené kancelářské prostory se jsou vystavěny na dvojité podlaze, pod kterou je vedena kabeláž a čtverce umožňují zachování jednoduchého přístupu k této kabeláži.

Katalogy ke stažení

Kusové koberce z Indie

Jsme přímí dovozci ručně vyráběných vlněných koberců z Indie. Proč z Indie ? Máme rádi barvy, přírodní materiály a originalitu. To vše indické koberce splňují, zkrátka, zamilovali jsme se na první pohled. A my doufáme, že se ta láska na první pohled přihodí i Vám. Užijte si ji s námi.

Kusové koberce ostatní

Kusové koberce jsou velmi zajímavým interiérovým doplňkem, který se může stát i domonantou interiéru. V našich končinách se nejčastěji prodávají kusové koberce z umělých materiálů. Orientální koberce jsou apak velmi často z přírodních materiálů.

Katalogy ke stažení

Napište nám vaše přání

Vyslovte přání a možná se vám splní! Půjdeme do toho s vámi se vším, co jsme se doposud naučili. Odešlete vaši poptávku a my vás pravděpodobně pozveme k nám na statek. Uvidíme se?