Flotex

Flotex v rolích se snadno as rychle instaluje a proto je perfektním řešením pro velké prostory komerčních a veřejných budov. Flotex v rolích je dostupný v pásech o šíři 2 m a délce až 30 m. Může se bezvadně kombinovat s kolekcí Flotex Bordur.

Flotex je naší značnou pro sametový vinyl, textilii, která je známá pro svoji špičkovou kvalitu a unikátní konstrukci. Zejména díky jedinečnému složení, Flotex je nejhygieničtější textilní krytinou na světě. Instalovat jej můžete do mnoho různých oblastí, pro každou z nich má nespočet výhod.

Omyvatelný a rychle schnoucí

Podlahoviny Flotex jsou voděodolné a omyvatelné mnoha různými čisticími prostředky. V případě této podlahové krytiny je dokonce možné i mechanické mokré čištění. Protože Flotex pohlcuje alergeny jako je jemný prach z ovzduší, je důležité jeho následné čištění správným a snadným způsobem. Výhodnou je, že během čištění vlákna krytiny Flotex snadno uvolňují prach a alergeny, ať již se jedná o čištění za sucha nebo za mokra. Podlahová krytina Flotex bude suchá za chvíli i v případě, že použijete mokré čištění.

Hygienický

Díky unikátní konstrukci je Flotex nejhygieničtější textilní podlahovou krytinou na světě. Ve srovnání s koberci používá Flotex vlákna, která stojí vzpřímená, zatímco vlákna koberce mají mnohem složitější strukturu. Obě podlahy zachycují alergeny a jemný prach ze vzduchu, ale vysáváním krytiny Flotex odstarníte dvojnásobek alergenů ve srovnání s běžnými koberci. To je jeden z důvodů, proč je sametový vinyl Flotex společnosti Forbo jedinou textilní podlahovou krytinou, která získala prestižní Allergy UK Seal of Approval ™.

Protikluznost

Podlahovina Flotex je protikluz,ná jak za sucha tak i za mokra. To je velká výhoda, například pokud musíte podlahu čistit a současně po ní chodí lidé.

Trvanlivost

Objevte odolnost a houževnatost materiálu Flotex, která je výsledkem hustého povrchu z 80 milionů nylonů 6. 6. vláken na čtvereční metr a zažijte ten klid a pohodlí, které je obvykle přisuzováno pouze kobercům. To je díky odolné rubové pěně a vysoké hustotě vlasu.

Katalogy ke stažení

Napište nám vaše přání

Vyslovte přání a možná se vám splní! Půjdeme do toho s vámi se vším, co jsme se doposud naučili. Odešlete vaši poptávku a my vás pravděpodobně pozveme k nám na statek. Uvidíme se?